Maj 2024r.

Aktualizacja z dnia 31.05.2024r. 

 

Rozpoczęły się prace związane z przyłączami wodno-kanalizacyjnymi. Trwają również prace przygotowawcze.

Ponadto na budynkach 4, 5 i 6 kończymy prace elewacyjne, trzy ekipy tynkarskie nieprzerwanie tynkują kolejne lokale, kończymy montaż stolarki okiennej na budynkach 7, 8 i 9 ,wykonujemy izolację piętra w postaci natryskiwanej piany, prowadzimy prace instalacyjne na wszystkich 6 budynkach . Już w czerwcu na budowie planuje pojawić się drogowiec.

Na budowie pojawiła się dostawa płyt tarasowych Petra Sabbia, z których na dniach zostaną wykonane tarasy.

Rozpoczynamy montaż płytek Petra Bianca, które ozdobią strefę wejściową każdego z lokali.

Na ostatnich budynkach kończymy montaż: -izolacji termicznej 1 piętra, rekuperacji, instalacji elektrycznych, instalacji klimatyzacji oraz przyłączy.

 

 

Kwiecień 2024r.

Aktualizacja z dnia 30.04.2024r. 

Prace na elewacji postępują. Na budowie pojawił się styropian a na pierwszych trzech budynkach zobaczyć już można izolację termiczną ścian. Jako deweloper przykładamy bardzo dużą uwagę do wszelkiego rodzaju izolacji. Dlatego oprócz standardowej izolacji pionowej i poziomej fundamentów, wykonujemy izolację typu ciężkiego na połączeniu ścian fundamentowych ze ścianami parteru. Dzięki temu nasi klienci unikną w przyszłości przykrych niespodzianek jakie mają miejsce na wielu innych inwestycjach

Za nami pierwszy dzień wiosny. Już na dniach na Cesarskich Ogrodach również zrobi się zielono Od tygodnia sadzimy 7 metrowe platany. Na pierwszych drzewach pojawiają się już pąki

Trwa montaż stolarki okiennej na budynkach 4,5,6. Na budynku 6 wykonawca kończy układanie dachówki. Wykonano izolację termiczną budynków 4,5,6.  Prace elektryczne na bud 4,5 i 6 są na ukończeniu. Ukończono prace instalacji wodno-kanalizacyjnej na budynkach 4-9. Na wszystkich budynkach wykonano wymianę gruntu pod podbudowę tarasów. Na dwóch budynkach prace z układaniem instalacji rekuperacji dobiegają końca. Zamontowane zostały portfenetry na budynkach 1,2 i 3.

Już w przyszłym tygodniu przyjeżdżają na budowę płytki elewacyjne i płyty tarasowe. Pozwoli nam to ukończyć elewacje trzech pierwszych budynków. 

 

Marzec 2024r.

Aktualizacja z dnia 27.03.2024r. 

Udało nam się zamknąć stany deweloperskie w pierwszych 3 budynkach. Zamontowaliśmy bramy garażowe, zakończyliśmy montaż kompletnych systemów rekuperacji oraz zakończyliśmy montaż drzwi wejściowych.

Na pozostałych budynkach prace sukcesywnie idą do przodu.

Szykujemy się również do zagospodarowania terenu: udało nam się znaleźć przepiękne płytki, które będą zdobić wnękę wokół drzwi wejściowych. Wybraliśmy materiał do wykonania tarasów.

W przyszłym tygodniu jedziemy do szkółki drzew rezerwować konkretne drzewa na naszą inwestycję.

Wszystkie budynki etapu 2 i 3 inwestycji Cesarskie Ogrody osiągnęły stan surowy otwarty.

Montujemy wiązary, łacimy dachy, murujemy ściany działowe, układamy instalacje sanitarne,  układamy sieci, wiercimy przepusty, montujemy rekuperatory, kończymy zabudowy gk.

Na budowie po raz kolejny pojawiły się rusztowania.

Oznacza to, że już na dniach rozpoczynamy montaż stolarki okiennej oraz elewację na kolejnych 6 budynkach

Styczeń 2024r.

Aktualizacja z dnia 29.01.2024r

Pierwsze sztukaterie w kształcie logo inwestycji Cesarskie Ogrody pojawiły się na ścianach szczytowych budynków. Już w przyszłym tygodniu ściągamy rusztowania i rozpoczynamy przymiarki do montażu portfenetry.

Na pierwszych 3 budynkach prace dobiegają końca, dzięki czemu możemy się pochwalić, że pierwsze lokale osiągnęły stan deweloperski!

Trwa rozkładanie instalacji c.o na ostatnich lokalach, gdzie zostaną na dniach wylane jastrychowe posadzki. Jednocześnie firma od suchej zabudowy wykonuje zabudowy szachtów i sufity podwieszane.

Trwa montaż rekuperatorów, będące ostatnim elementem kompletnego systemu rekuperacji, który zapewniamy naszym Klientom w standardzie.

Wstawialiśmy również kolejne bramy garażowe i zabetonowaliśmy nasze wyjątkowe półki. Na początku lutego planujemy zakończyć prace elewacyjne. Wtedy rozpoczniemy również montaż balustrad w portfenetrach, które efektownie dopełnią elewację.

Na kolejnych 6 budynkach wykonane zostały wszystkie stropy i trwają prace żelbetowe związane z dekoracyjnymi półkami wokół budynku. Kontynuowane są prace murarskie ścian szczytowych oraz pięter.

Na początku lutego na budowie powitamy ponownie firmę Wiązar Plus, która rozpocznie montaż wiązarowych konstrukcji dachowych na kolejnych 6 budynkach. Czekamy na dostawę okien. Instalatorzy czekają na wejście.

Czekamy na okno pogodowe, które pozwoli nam rozpocząć prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół pierwszych trzech budynków. Pokaźne tarasy o szerokości 7m i głębokości 3m zostaną ułożone ze specjalnych wielkoformatowych płyt. Tak komfortowy taras będzie przedłużeniem salonu, gdzie będzie można spędzać czas w harmonii z naturą w cieniu pięknych drzew, które wybieraliśmy w tym tygodni.

 

Grudzień 2023

Aktualizacja z dnia 29.12.2023r.

Jeszcze przed mrozami udało nam się zakończyć prace tynkarskie w części lokali. Aktualnie rozkładane są instalacje ogrzewania podłogowego i przymierzamy się do przygotowywania posadzek. Na budynkach 4-9 trwają prace murowe.

Na pierwszych 6 lokalach zakończyliśmy prace tynkarskie. Trwają prace związane z układaniem warstwy izolacji termicznej na posadzkach. Jednocześnie instalatorzy rozkładają instalację centralnego ogrzewania a posadzkarze wykonują docelowe jastrychy. 

Na budowie pojawiła się firma od suchej zabudowy a to oznacza, że już na początku stycznia pierwsze lokale osiągną stan deweloperski.

Kolejne 12 lokali to jeszcze "ciężka budowlanka". Trwają prace murarskie ścian zewnętrznych oraz ścian działowych. Układane są stropy piętra oraz zalewane wszystkie trzpienie, słupy i podciągi. Już w styczniu pojawią się na budowie pierwsze wiązary dachowe. 

Październik 2023

Aktualizacja z dnia 26.10.2023r.

Rozpoczął się montaż stolarki okiennej na budynku 3. Budynek 1 i 2 prezentują zamontowane już okna w pełnej krasie. W naszym projekcie przeważająca ilość okien w lokalach to efektowne portfenetry o wysokości 2,25 m. Okno tarasowe jest szerokie aż na 4 m! Okna posiadają eleganckie szprosy, które nadają architekturze budynków niesamowitego uroku.

Na budynku 1 kończą się prace elewacyjne. Zamontowane zostały wszystkie ozdobne elementy tj. bonie i sztukateria. Jesteśmy w trakcie montażu parapetów kamiennych. Czekamy na dostawę logo, które będą zamontowane na ścianach szczytowych i będą przysłowiowym "smaczkiem" na efektownej elewacji. Na początku listopada budynek zyska tynk w docelowym kolorze.

Na budynkach 4-6 wymurowane i zasypane są już ściany fundamentowe które czekają na zakończenie prac kanalizacji pod posadzkowej. Już w przyszłą środę wylane zostaną na nich betonowe posadzki. Stany zero zostaną osiągnięte.

Na budynkach 7-9 aktualnie trwa murowanie ścian fundamentowych i rozpoczęły się pierwsze zasypki.

W przyszłym tygodniu spodziewamy się dostawy próbek kolorów elewacji, próbek płyt tarasowych oraz próbek ozdobnego kamienia elewacyjnego, który ma zdobić strefy wejściowe do budynków.

Zakończyły się prace elektryczne oraz montaż instalacji alarmu, monitoringu i klimatyzacji. Trwają prace w zakresie rekuperacji czyli wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Dzięki temu systemowi w domu będzie zapewnione zawsze świeże i czyste powietrze.-Trwają również prace związane z układaniem pokrycia dachowego, a już w przyszłym tygodniu rozpoczynamy tynkowanie ścian wewnętrznych!

Na budynkach 4-6 zakończono prace żelbetowe związane z ławami fundamentowymi, wykonane zostały izolacje przeciwwilgociowe ław i chudziaków, wykonano izolację poziomą z papy. W toku prowadzone są prace murarskie ścian fundamentowych wraz z zasypkami z piasku. Jeszcze w tym tygodniu ułożone zostaną pierwsze instalacje kanalizacji pod posadzkowej.

Na budynkach 7-9 trwają prace zbrojarskie ław fundamentowych. Jeszcze w tym tygodniu wylane zostaną kolejne ławy.

Co więcej, trwa obsadzanie inwestycji gęstym bluszczem. Niedawno przyjechało na budowę ponad tysiąc sadzonek, które już niedługo pięknie rozrosną się na ogrodzeniu.

Wrzesień 2023

Aktualizacja z dnia 20.09.2023r.

Na budynkach 4-9 trwają prace związane z wylewaniem chudziakow. Zatem rozpoczynamy prace zbrojarskie. W tym tygodniu zostaną również zalane pierwsze ławy fundamentowe . Ponadto przyjechały transporty z bloczkami fundamentowymi. W przyszłym tygoniu rozpoczynamy murowanie scian fundamentowych.

Planujemy w tym miesiącu wyprowadzić kilka budynków do stanu zero. Zatem rozpoczynamy murowanie ścian fundamentowych.  Wewnatrz budynkow 1-3 trwają prace instalatorskie. Oczekujemy również na przyjazd okien . Na zewnątrz rozpoczęły sie prace związane z ociepleniem budynkow . Trwają również prace dekarskie , które zgodnie z planem do 15 października maja sie zakończyć

A już od 02.10. na budynkach 1-3 rozpoczynamy montaż przepięknej stolarki pionowej. 

Sierpień 2023

Aktualizacja z dnia 31.08.202

Zostały zakończone wiązary na trzech budynkach. Trwają również prace na dachu związane z pokryciem dachowym. Dachy zostały już ołacone, a na budynku nr 1 pojawiła się już dachówka. Równolegle dachowcy walczą z obrókami blacharskimi.

Zostały rozpoczęte prace ziemne pod kolejne budynki. Dodatkowo weszły nowe ekipy instalatorów, którzy prężnie szykują się do swoich zleceń. Elektrycy wytrasowali wszystkie punkty i montują puszki pod gniazda i łacznik. Już w przyszłym tygodniu rozpocznie się układanie przewodów elektrycznych. 

Rozliczeły się również prace w zakresie instalacji sanitarnych. Trwa bruzdowanie scian pod podejścia wodno-kanalizacyjne. 

Na zewnątrz zakończone zostały prace związane z izolacją pionową scian. Zastosowana została porządnej jakości papa, które uchroni przyszłych mieszkańców przed problemem z wodą i wilgocią. 

 

Lipiec 2023

Aktualizacja z dnia 21.07.2023r.

Zakończone zostały prace żelbetowe związane z murkami oporowymi przepustu pod zjazdem na działkę oraz ułożone zostały rury żelbetowe. Zatem mamy front, aby rozpocząć wykonywanie podbudowy z piasku i stabilizacji pod docelowy zjazd na działkę.Ponadto, kontynuowane są prace związane z budową kanalizacji deszczowej wokół budynków, która skutecznie odprowadzi wody opadowe z dachów budynków.

Aktualizacja z dnia 06.07.2023r.

Trwają prace żelbetowe w zakresie murów oporowych, które są częścią zjazdu na docelową drogę przy naszej inwestycji. Droga ta będzie prowadzić wzdłuż naszej działki, a z niej będzie można bezpośrednio wjechać na osiedle i to w dwóch miejscach. Wjazdy na osiedle będą przez automatyczne bramy, z furtkami i wideo domofonami, a drogi wewnętrzne będą monitorowane. Wraz z drogą zostanie wybudowany chodnik i oświetlenie. Planujemy również wybudowanie chodnika na istniejącej ul. Pogodnej tak, aby można było bezpiecznie dotrzeć do komunikacji autobusowej.

Zadbamy o to, aby dojazd na Cesarskie Ogrody był komfortowy i bezpieczny z nowymi drogami i pełną infrastrukturą, a to z pewnością uporządkuje przestrzeń wokół osiedla

Czerwiec 2023

Aktualizacja z dnia 15.06.2023r.

Ostatnie dwa tygodnie były bardzo intensywne za sprawą dopisującej pogody.
Na budynku 1 zostały wymurowane ściany szczytowe, a już dziś zalane zostaną wszystkie trzpienie i wieńce poddasza. W przyszłym tygodniu rozpocznie się montaż wiązarów dachowych. Trwają również prace wewnątrz budynku - kończymy murować ścianki działowe parteru i piętra.
Na budynku 2 rozpoczęły się prace przygotowawcze pod układanie instalacji kanalizacji sanitarnej i wody. W przyszłym tygodniu planujemy wykonać instalację kanalizacji deszczowej wokół tego budynku, a następnie rozpoczniemy montaż rusztowań elewacyjnych pod kolejne prace.
Na budynku 3 zakończone zostały prace murarskie 1 piętra. Już dziś zalane zostaną trzpienie pierwszego piętra, a następnie przystąpimy do prac żelbetowych dekoracyjnego wieńca wokół budynku.

Wywozimy ziemię z wykopów, aby stworzyć miejsce pod kolejne budynki. Na dniach na działce pojawią się również przyłącza energetyczne wykonywane przez Tauron, które dostarczą prąd do budynków.Rozpoczęły się prace związane z wykonaniem przepustu wraz z wjazdem na docelową drogę, która będzie obsługiwała inwestycję.Już w przyszłym tygodniu ułożone zostaną pierwsze betonowe rury, a następnie wykonane żelbetowe murki oporowe

Aktualizacja  z dnia 02.06.2023 r.

Na budynku 1 kończymy prace żelbetowe dekoracyjnego wieńca wzdłuż całej elewacji budynku. Zostanie on zabetonowany na początku przyszłego tygodnia.
Na budynku 2 meldujemy osiągnięcie stanu surowego otwartego! Dodatkowo na tym budynku została zamontowana wiązarowa więźba dachowa oraz postawione ściany działowe parteru i pierwszego piętra. Kolejnym etapie będzie montaż pokrycia dachowego i wejście fachowców na układanie instalacji elektrycznych wewnątrzbudynkowych.
Na budynku 3 trwają prace murarskie 1 piętra. W czerwcu planowane jest osiągniecie stanu surowego otwartego na wszystkich 3 budynkach. Następnie płynnie przejdziemy do realizacji etapu 2 inwestycji, czyli kolejnych 3 budynków.
Poza pracami na budynkach rozpoczęły się także roboty związane z przygotowaniem terenu pod budowę frontowego ogrodzenia. Co więcej, odcinek nowobudowanej kanalizacji sanitarnej budowany przez Gminę Kąty Wrocławskie został już poprowadzony wzdłuż całej naszej działki. Dzięki temu już na 1 etapie inwestycja Cesarskie Ogrody zostanie wpięta do miejskiej kanalizacji sanitarnej.

Maj 2023

Aktualizacja z dnia 25.05.2023r.

Wzdłuż ulicy Pogodnej, na wysokości naszej inwestycji Cesarskie Ogrody właśnie ruszyły prace będące przedmiotem przetargu Gminy Kąty Wrocławskie- wykonanie kanalizacji sanitarnej.

Aktualizacja z dnia 22.05.2023r.

Na budynku 1 zakończyliśmy prace murarskie 1 piętra. Trwa szalowanie trzpieni ścian nośnych i słupów. Jeszcze w tym tygodniu elementy żelbetowe zostaną zalane, dzięki czemu będziemy mogli przystąpić do szalowania dekoracyjnych wieńców.

Na budynku 2 wymurowane zostały ściany szczytowe. Trwa zbrojenie i szalowanie ostatnich wieńców. Zbliżamy się do montażu wiązarów dachowych

Na budynku 3 wykonany został strop nad parterem. Przystępujemy do prac murarskich 1 piętra.

Kolejne wykopy są gotowe. Na dniach wchodzimy na chudziaki

Aktualizacja z dnia 04.05.2023r.

W budynku nr 1 zakończyliśmy betonowanie stropu nad parterem.
Już w przyszłym tygodniu rozpoczniemy tam prace murarskie.
W budynku nr 2 trwają prace związane z szalowaniem, a także zbrojeniem wieńców pierwszego piętra.            W budynku nr 3 trwa murowanie ścian parteru. Na budowę przyjechała także dostawa stropu dla tego budynku.
Trwa wywożenie ziemi po pracach związanych z wykopem pod budynki 4 oraz 5.
W przyszłym tygodniu kontynuujemy wykop!
Wizytówką tej inwestycji są nasze przepiękne okna typu portefenetre- trwają właśnie pierwsze pomiary otworów. Ekscytacja, która nam towarzyszy jest nie do opisania, czekamy aż będziemy mogli pokazać Wam je już po zamontowaniu!

Kwiecień 2023

Aktualizacja 25.04.2023r.

W budynku nr 1 zalaliśmy już strop nad parterem. Rozpoczynamy tam prace murarskie pierwszego piętra.

W budynku nr 2 prace murarskie pierwszego piętra dobiegły końca. Rozpoczynamy tam szalowanie dekoracyjnych wieńców.

W budynku nr 3 na parterze zostały zalane żelbetowe słupy. Pozwala nam to rozpocząć prace murarskie parteru.
W dalszym ciągu kontynuowane są prace ziemne związane z wykopem pod budynki 4 i 5.

Już w maju na budowie pojawią się pierwsze wiązary dachowe.

Aktualizacja z dnia 13.04.2023r.

W budynku nr 2 strop został już zalany, a od poniedziałku rozpoczną się prace murarskie na pierwszym piętrze. Otwory w stropie, które możecie Państwo zaobserwować, zostały przygotowane jako przejścia dla systemu rekuperacji.
Rekuperacja to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, która wymienia zużyte powietrze w naszym domu na świeże, bez konieczności otwierania okien. Powietrze dodatkowo jest oczyszczane z kurzu, smogu i alergenów. Co ważne- wymiana powietrza odbywa się bez żadnych strat energii, nawet podczas bardzo niskich temperatur.
Wszystkie nasze lokale na tej inwestycji będą wyposażone w indywidualną jednostkę rekuperacji, a dzięki instalacji wykonanej ze specjalnych przewodów umieszczonych w warstwach posadzki pierwszego piętra unikniemy konieczności obniżania sufitów na parterze.
Pozwoli to zachować pełną wysokość pomieszczeń parteru, wynoszącą aż ponad 3 metry dzięki której pomieszczenia będą przestronniejsze, dadzą poczucie swobody i pozwolą na bardziej efektowne rozwiązania dekoracyjne.

Aktualizacja z dnia 08.04.2023r.
W budynku nr 1 zakończyliśmy już prace murarskie parteru, zalaliśmy także żelbetowe słupy. Rozpoczynamy tam montaż stropu parteru.
W budynku nr 2 etap montażu stropu parteru mamy już za sobą. Jeszcze w tym tygodniu zabetonujemy strop, a już po Świętach Wielkanocnych startujemy z pracami murarskimi pierwszego piętra.
W budynku nr 3 wylana została płyta stanu zero. Rozpoczynamy prace murarskie parteru oraz szalowanie słupów żelbetowych.
Rozpoczęliśmy prace ziemne etapu II - trwa ściąganie humusu pod fundamenty budynku nr 4!
W kolejnych tygodniach będą te prace kontynuowane pod budowę kolejnych budynków - 5 i 6.
Warto podkreślić, że budynek nr 5 i 6 poszerzają aktualną ofertę dla naszych Klientów o drugi typ układu pomieszczeń na parterze domów.
W Cesarzowicach działamy również przy terenach zewnętrznych. Zakończone zostało humusowanie pod nasadzenia żywopłotu, który będzie się rozrastał już teraz, w trakcie trwania budowy po to, aby na odbiory Klientów stanowić piękną, zwartą, zieloną barierę otaczającą inwestycję.

Marzec 2023

Aktualizacja z dnia 27.03.2023r.

Na budynku nr 1 został wylany chudziak kończący tym samym stan zero. Rozpoczęliśmy prace murarskie parteru, trwa także szalowanie słupów żelbetowych.
Na budynku nr 2 zakończyliśmy prace murarskie parteru, zalaliśmy żelbetowe słupy, rozpoczynamy układanie stropu gęstożebrowego. Nasze stropy układane są na sprężonych belkach- technologia ta znacząco poprawia parametry wytrzymałościowe stropu w porównaniu do tradycyjnych stropów gęstożebrowych, pozwalając na uzyskanie większych rozpiętości w świetle muru lub przenoszenia większych obciążeń.
Na tej inwestycji wykorzystujemy bloczki termoizolacyjne Stahlton, które są nieprzepuszczalne dla wody, mają bardzo niski stopień nasiąkliwości tworząc wsparcie poziomej izolacji przeciwwilgociowej. Dzięki temu powstaje termiczne „odcięcie” zbierając straty ciepła nawet do 95%.
Budynek nr 3 już jutro zyska stan zero- zakończyliśmy prace związane z kanalizacją podposadzkową. Czeka nas spore betonowanie.

Na budowie pojawił się także dźwig, który znacznie ułatwi montaż stropów i prace na wyższych kondygnacjach.

Aktualizacja z dnia 16.03.2023r.

W budynku nr 1 trwają prace związane z układaniem kanalizacji podposadzkowej, a jeszcze w tym tygodniu planowane jest betonowanie stanu zero.
W myśl testu piosenki „niech się mury pną od góry, niech kominy mają pion..” rozpoczęliśmy w budynku nr 2 prace murarskie parteru, a na budynku nr 3 trwają zasypki fundamentów, by następnie zacząć prace kanalizacyjne.
Jeszcze w marcu planujemy zakończenie stanu zero na ostatnim budynku pierwszego etapu.

Na przyszły tydzień zaplanowaliśmy nasadzenia zastępcze, a w kwietniu rozpoczniemy obsadzenie inwestycji pierwszą częścią naturalnej bariery dźwiękowej- grabami o wysokości ponad 2,5 metra!

Aktualizacja z dnia 03.03.2023r.

Jesteśmy na finiszu prac murarskich ścian fundamentowych w budynku nr 1.
W budynku nr 2 kończymy prace związane układaniem kanalizacji podposadzkowej, budynek ten zyskał także zewnętrzną warstwę izolacji termicznej ścian fundamentowych.
Na budynku nr 3 wylane zostały ławy fundamentowe i rozpoczęliśmy prace murarskie, a już w przyszłym tygodniu pierwszy z budynków osiągnie „stan zero”.

Luty 2023

Aktualizacja z dnia 21.02.2023r.

Budynek nr 1 zyskał ścianki fundamentowe oraz izolacje przeciwwilgociowe i przeciwwodne.
Na kolejnych dwóch budynkach powstają ściany fundamentowe i trwają prace żelbetowe związane z ławami fundamentowymi. Już w przyszłym tygodniu pierwszy z budynków osiągnie stan zero.
 
Aktualizacja z dnia 14.02.2023r.
 
Kontynuujemy prace fundamentowe. W budynku 2 wylane zostały ławy i pojawiły się pierwsze ścianki fundamentowe.
Jesteśmy w trakcie szalowania ław fundamentowych w budynku 1, które jeszcze w tym tygodniu zostaną zalane. Trwa także wykop pod trzeci, ostatni budynek pierwszego etapu tej inwestycji.
 
Aktualizacja z dnia 02.02.2023r.
 
Mimo niesprzyjających warunków pogodowych prace fundamentowe na naszej inwestycji Cesarskie Ogrody stale postępują - na kolejnych budynkach pierwszego etapu pojawiły się chudziaki, izolacje oraz ławy.
Cesarskie Ogrody jest wyjątkową inwestycją, ponieważ obsadzona będzie dużą ilością wysokiej zieleni.
Otoczenie inwestycji taką ilością drzew i krzewów wymaga przygotowania specjalnego projektu, który już na początkowym etapie budowy przewiduje obsadzenie zwartym żywopłotem ogrodzenia od strony ul. Pogodnej.

Dzięki temu, rośliny w trakcie trwania budowy zdążą się przyjąć i rozrosnąć, a nasi Klienci będą mogli cieszyć się okazałą zielenią już od pierwszych dni po odbiorze kluczy!

 

 

Styczeń 2023

Trwają roboty polegające na wykopach pod fundamenty oraz prace zbrojarskie. Jeszcze w tym miesiącu odbędzie się betonowanie ław fundamentowych.
Inwestycja ta powstaje w Cesarzowicach, nieopodal Oporowa, z dala od miejskiego zgiełku. Będzie otoczona wieloma drzewami i krzewami stanowiącymi dodatkową, naturalną barierę akustyczną i wizualną.

Czerwiec 2022

Na Cesarskich Ogrodach trwają ostatnie negocjacje z generalnym wykonawcą.
Aktualnie trwają tam prace związane z budową zaplecza, komunikacji oraz przepustu z docelowym wjazdem na inwestycję.